Zawieszana nad łóżeczkiem karuzela firmy VTECH doskonale ukoi większość maluszków do snu. Jest to idealna zabawka np. na prezent dla każdego dziecka. Pobudza jego rozwój już od pierwszych chwil życia.

Zmieniający się ruch poszczególnych elementów pobudza maluszka do koncentracji i czuwania. Za pomocą sznureczków, na zielonej karuzeli zawieszone są mięciutkie pluszowo-szeleszczące owady tj.:motylek, biedronka, pszczółka oraz ptaszek. Zachwycą one niejednego małego odkrywcę. W części montowanej do łóżeczka znajduję się lampka, która w trakcie odtwarzania mieni się delikatnymi kolorami. Jest ona bardzo łatwa w montażu.

Karuzela przeznaczona jest dla maluszków już od pierwszych dni życia. Idealna dla dziewczynek, jak również dla chłopców. Posiada 40 relaksacyjnych melodii i dźwięków natury.

Posiada czujnik dźwięków, który uruchomi się, gdy tylko maluszek zaczyna płakać. Regulowany czasomierz pozwala rodzicom ustawić czas odtwarzania odpowiadający potrzebom ich dziecka (10,15 lub 20 min) Kiedy dziecko podrośnie, będzie mogło samo zmieniać melodyjki za pomocą dużego guzika umieszczonego poniżej lampki.

Zakupiłam tę karuzelę, gdy moja córcia skończyła 2 miesiące. Od pierwszego uruchomienia wzbudziła jej zainteresowanie. Zapłaciłam za nią ok. 200 zł w sklepie stacjonarnym z zabawkami. Przez internet cena jest bardziej przystępna.

Produkt ten oceniam bardzo dobrze i zachęcam do jego zakupu.

[cq_vc_flipbox fronttitle=”Sprawdź cenę” frontcontentcolor=”#ffffff” backtitle=”Zobacz więcej” backcontentcolor=”#0a0a0a” backbuttonbg=”#f1592a” backbuttonhoverbg=”#0a0a0a” cardshape=”square” cardstyle=”customized” frontbg=”#f1592a” backbg=”#ffffff” cardborder=”solid” bordercolor=”#f1592a” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.ceneo.pl%2F32012839%23crid%3D101871%26pid%3D6426|||”]