Przygoda Niny Tyrki z tańcem zaczęła się dość późno, bo dopiero w szkole podstawowej. – Teraz dzieci zaczynają pierwsze zajęcia już od 3 roku życia – mówi Nina Tyrka, zawodowa tancerka, znana m.in. z występów w programie Taniec z gwiazdami.

– Mama wysłała mnie na zajęcia do domu kultury, bo kompletnie nie potrafiłam się ruszać na dyskotece w szkole. Postanowiła coś z tym zrobić. To miało być hobby, a nie sposób na życie. Jednak bardzo się cieszę, że tak się stało – dodaje Nina Tyrka.

– Nie wyobrażam sobie teraz życia bez tańca. Spełnia mnie to w 100 procentach i stało się moją receptą na sukces. Zawsze jest dobry moment by zacząć coś, co się lubi. Im częściej będziemy to robili, to większą radość nam będzie sprawiało – mówi Nina Tyrka.

– Szkoły tańca są miejscem, które pozwoli nam wyłączyć się i odstresować po pracy, w szczególności dla kobiet, które nie mają czasu dla siebie. To odskocznia dla ciała i umysłu, bez względu na to czy jest to fitness czy aerobik bądź szkoła tańca – kwituje Nina Tyrka.