Walkman WS610 – klasyk, który nie ma kabelków!

0
280

Urodziłeś się w latach 90.? Na hasło Walkman kręci Ci się w oku łezka wzruszenia? Chcesz wrócić do tamtych czasów? Nic prostszego! Dla wszystkich tych, którzy z sentymentem wspominają minione czasy, ale podążają za nowymi technologiami Sony stworzyło Walkman WS610.

Niepozorne, niemalże niewidoczne słuchawki, których kształt i elastyczność pozwala na korzystanie z nich niemalże wszędzie. To, co najnowszy model Walkmana odróżnia od jego przodków to to, że nie ma dyndających kabli, które będą się plątać. Co jeszcze?

Walkman NWZ-WS610 jako pierwszy model z serii W może też pełnić funkcję zestawu słuchawkowego Bluetooth i pozwala urozmaicić sobie bieganie muzyką przesyłaną bezprzewodowo ze smartfona.

Ale najważniejszym atutem tego urządzenia jest to, że jest wodoodporne. Dodatkowo nie sposób je połamać. Walkman WS610 świetnie sprawdza się w czasie biegania czy ćwiczeń na siłowni.

Ale nie tylko. Dla wszystkich tych, którzy nie lubią rozstawać się z muzyką polecam właśnie ten model Walkmana. Jego niewielkie rozmiary oraz długi czas trzymania baterii są jego niepodważalnymi atutami.

W skali 10 punktów, sprzęt ten dostaje zdecydowanie 9!