Współpraca ze Stronapiękna.pl

Serwis Stronapiękna.pl powstał aby doradzać czytelnikom w zakresie związanym ze zdrowiem, urodą, modą, dbaniem o swój wygląd a także prowadzeniem aktywnego trybu życia i troszczenia się o swoją rodzinę. Wiele osób nie ma doświadczenia w tych dziedzinach. Mają za to chęci, aby odkryć tajniki związane z różnymi zawodami czy nauczyć się czegoś nowego.

Serwis otwarty jest na różnego rodzaju propozycje współpracy.

E-commerce i współpraca ze sklepami internetowymi

W skład grupy JM Media wchodzą portale tematyczne, które skupiają się na konkretnych dziedzinach i branżach. W serwisach pojawia się duża liczba recenzji oraz testów urządzeń i produktów. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, który oferuje sprzedaż recenzowanego przeze mnie sprzętu, zachęcam do zamieszczenia linka do recenzji oraz embedowania filmu-recenzji np. w aukcji czy dzielenia się z Internautami linkiem w social media. Wiarygodne źródło informacji pozwoli Twoim niezdecydowanym Klientom szybciej podjąć decyzję. Po zamieszczeniu linka/filmu koniecznie daj mi o tym znać. Chętnie wspomnę o tym fakcie.

Współpraca z importerami i producentami

Jeżeli Twoja firma zajmuje się importem różnego rodzaju urządzeń, kosmetyków, gadżetów bądź je produkuje i chciałbyś pokazać je szerszemu gronu Internautów, koniecznie skontaktuj się ze mną. Wspólnie ustalimy, jak możemy Tobie pomóc.

Współpraca z branżą FMCG

W grupie JM Media pojawiają się artykuły, poradniki oraz zestawienia związane z produktami z branży FMCG. Jeżeli chciałbyś aby produkty Twoje bądź Twojego Klienta znalazły się w moich zestawieniach i opisach, koniecznie daj mi znać.

Współpraca z agencjami kreatywnymi, reklamowymi i PR

Jeżeli przygotowujesz kampanię dla swojego Klienta i potrzebujesz dodatkowych informacji bądź wycen, napisz do mnie. Na większość wiadomości odpisuję w ciągu tego samego dnia.

O serwisie Stronapiekna.pl

Stronapiekna.pl to ogólnopolski portal poruszający tematykę Zdrowie, Uroda, Dziecko oraz Lifestyle. Do projektu dołączyli już m.in. lekarze i specjaliści z ogólnopolskich klinik. Internautom doradzać będzie m.in. dermatolog, alergolog, ortopeda, pediatra czy rehabilitant. Portal kierowany jest do osób ceniących zdrowy tryb życia, poszukujących porad na tematy związane ze zdrowiem oraz wychowywaniem dzieci oraz jak dbać o wygląd. Portal jest nastawiony głównie na kobiety, ale poruszać będzie również uniwersalne tematy, które przeczytają także mężczyźni (np. seria poradników o joggingu, kontuzjach sportowych, leczeniu i ich diagnozie itp.)

O autorze

Jestem osobą doświadczoną, na której mogą Państwo polegać. Przez 7 lat związany byłem z dużą korporacją medialną. Przeszedłem przez wszystkie szczeble kariery – od dziennikarza, przez wydawcę, community managera, product managera i brand managera. Prowadziłem także szkolenia i uczyłem studentów zawodu dziennikarza i PR-owca. Od 2014 roku, jako manager projektów on-line i IT związałem się z jedną z największych agencji marketingowych i domów produkcyjnych w Lublinie. Gwarantuję, że ze względu na profesjonalne podejście i wysoką jakość, będą Państwo zadowoleni z wzajemnej współpracy. Jestem osobą otwartą i lubię wyzwania.

Najnowsze wpisy

Kanał YouTube

Na stronach publikuję nie tylko materiały tekstowe i zdjęciowe ale także dużą liczbę filmów. Do tej pory filmy na kanale JotemART obejrzano ponad 880 tys. razy. Motogaraz.in oraz Stronapiekna.pl mają oddzielne kanały w serwisie YouTube, na których skupiają się na swoich tematykach.

O grupie

Grupa JM Media (J M = Jotem) powstała w sierpniu 2016 roku wraz z premierą portalu Motogaraz.in. Historia projektu sięga jednak znacznie wcześniej, bo już w 2012 roku. To właśnie wtedy w sieci pojawia się blog technologiczny Jotem.in.

Blog szybko zyskał grono stałych Czytelników, którzy proponowali kolejne kategorie tematyczne, które powinny zostać poruszone na łamach bloga. W ten sposób pod koniec 2015 roku powstał portal zakupowy Wartokupic.co. We wrześniu 2016 roku swoją premierę miał ogólnopolski portal motoryzacyjny – Motogaraz.in. W grudniu zadebiutowała Stronapiekna.pl. To nie koniec portali tematycznych wchodzących w skład grupy. W 2017 roku zaplanowałem premierę kolejnych 3.

Serwisy grupy JM Media

Jotem.in to blog wielotematyczny nastawiony przede wszystkim na technologię, recenzje sprzętu elektronicznego oraz ciekawostki poświęcone działaniu różnych rzeczy.

Powstał pod koniec 2012 roku. Nie brakuje w nim również tematów z dziedziny lifestyle czy zrób to sam. Dużą popularnością cieszą się recenzje, które ze względu na nietypowy styl i objaśnianie trudnych terminów w łatwy sposób zyskują sympatię coraz większej ilości Czytelników.

Grupą docelową są osoby, które interesują się elektroniką i różnymi kategoriami, ale nie są w niej ekspertami. Blog stanowi most łączący trudne terminy z osobami początkującymi w danej dziedzinie.

Wartokupic.co to portal tematyczny, który skupia się na opisywaniu artykułów oraz urządzeń, które warto kupić. Istnieje od listopada 2015 roku. Internauci znajdą w serwisie porady ekspertów oraz znanych osób np. blogerów.

Zaproszeni goście opowiadają m.in. o urządzeniach, z których sami korzystają. Na stronie można znaleźć także rankingi, testy oraz zapowiedzi nowości.

Najpopularniejszy materiał (Nietypowe gadżety do kuchni) przeczytano blisko 19 tys. razy. Do końca roku zaplanowałem publikację blisko 100 poradników i rankingów na stronie.

Stronapiekna.pl to ogólnopolski portal poruszający tematykę Zdrowie, Uroda, Dziecko oraz Lifestyle. Do projektu dołączyli już m.in. lekarze i specjaliści z ogólnopolskich klinik. Internautom doradzać będzie m.in. dermatolog, alergolog, ortopeda, pediatra czy rehabilitant.

W ramach działu beauty swoich porad udzielać będzie kosmetyczka, stylistka, makijażystka czy specjalistka od efektów SFX. Ciekawostką będzie specjalna kategoria dla dzieci „Magda Czyta”, w której tytułowa Magda będzie czytała książeczki dla dzieci. To doświadczona specjalistka i pedagog o nietypowym – bardzo ciepłym głosie. Portal będzie kierowany do osób ceniących zdrowy tryb życia, poszukujących porad na tematy związane ze zdrowiem oraz wychowywaniem dzieci oraz jak dbać o wygląd. Portal jest nastawiony głównie na kobiety, ale poruszać będzie również uniwersalne tematy, które przeczytają także mężczyźni (np. seria poradników o joggingu, kontuzjach sportowych, leczeniu i ich diagnozie itp.)

Motogaraz.in to ogólnopolski serwis dla wszystkich miłośników motoryzacji – zarówno samochodów jak i motocykli. Czytelnicy znajdą w nim informacje o wydarzeniach motoryzacyjnych z całej Polski, relacje z imprez ale także stałe materiały tekstowe i filmowe jak: Zrób to sam w samochodzie, jak zdiagnozować usterki, jak modyfikować samochód, wymiana podstawowych rzeczy. Nie zabraknie również testów, porad i opisów ciekawych aut.

Smacznyblog.pl to blog kulinarny, który zadebiutuje pod koniec 2016 roku. Internauci znajdą na nim artykuły, stylizowane zdjęcia potraw oraz materiały filmowe pokazujące jak mogą przyrządzić daną potrawę. W serwisie będzie również opis poszczególnych produktów oraz sposobu ich łączenia i wykorzystania np. konkretnego zioła czy mięsa. Portal będzie celował w internautów poszukujących zdjęć i filmów, które pokażą w prosty sposób, jak przygotować daną potrawę i pozwolą nauczyć się gotować, a nie tylko odtwarzać przepisy. Krótkie filmy pokażą jak powstaje potrawa w przyspieszonym tempie a stylizowana fotografia produktowa ukaże efekt końcowy.

Portal Poradyprawnelublin.pl powstał aby wspomóc internautów poszukujących dodatkowych informacji odnośnie zagadnień związanych z prawem. Współpracująca z grupą Jotem.in radca prawny Weronika Nowak, udziela wskazówek i porad internautom.

Magazyn Motór to miesięcznik motoryzacyjno-lifestylowy w całości oparty na autorskich materiałach z najwyższej jakości oprawą graficzną i fotograficzną. Nakład 5000 egzemplarzy, dystrybucja na terenie całego Lublina, magazyn jest dostępny za darmo w kilkuset lokalizacjach (salony samochodowe, wybrane serwisy, spotkania i imprezy motoryzacyjne, restauracje, spa, hotele, itp). Szacowany zasięg gazety to ok. 15000 czytelników miesięcznie. Miesięcznik wspiera audycja radiowa w Radio Centrum. Strona internetowa: www.motormag.pl

Współpraca

Indywidualne podejście

Bezpośredni i szybki kontakt

Sprawdzony i doświadczony partner

Grupa JM Media stale poszukuje sprawdzonych partnerów do współpracy wydawniczej i komercyjnej. Do tej pory współpracowaliśmy zarówno z indywidualnymi partnerami, agencjami marketingowymi i PR a także korporacjami.

Grupa swoim zasięgiem obejmuje mocno sprecyzowane targety grup docelowych w poszczególnych miastach. Istnieje możliwość współpracy z jednym z tytułów, wybranymi bądź wszystkimi serwisami na raz.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, prosimy o kontakt i krótką informację, co moglibyśmy wspólnie zrobić. Odpisujemy na każdą wiadomość w ciągu jednego dnia roboczego.