Stylizacja brwi u mężczyzn

0
582
Stylizacja brwi u mężczyzn - przed i po
Stylizacja brwi u mężczyzn - przed i po

Od dłuższego czasu obserwuje trendy i nowości w modzie męskiej. Na przestrzeni kilku ostatnich lat trochę się zmieniło. Panowie przywiązują coraz większą wagę do swojego wizerunku. Męskie zewnętrze się zmienia, trendy ewoluują, mamy coraz fajniej wystylizowanych facetów, kompleksowo – od świadomego ubioru, dopracowanej na siłowni sylwetki po indywidualny dobór fryzury.

Modne stały się brody, zarosty – jak grzyby po deszczu kwitną barber shopy.

Do naprawdę spójnego wizerunku zabrakło mi tutaj istotnego, ale kluczowego detalu jakim są dopracowane łuki brwiowe, a „dobrze” zrobione dopełniają idealnej całości.

Jako, że stylizacja brwi stała się moja totalną pasją, którą od lat realizuje na twarzach kobiet, postanowiłam też wkroczyć na męską ścieżkę. Ponieważ w temacie facetów widzę mega potencjał, znalazłam niszę i mam zamiar wylansować trend brwiowego ideału u panów.

Stylizacja brwi u mężczyzn rządzi się innymi prawami niż u kobiet. Tutaj zostajemy przy naturalnym kształcie. Wystarczy umiejętne usunięcie nadprogramowych włosków aby uzyskać efekt szybkiego liftingu twarzy. Oko optycznie szeroko się otwiera, a twarz wygląda świeżo i promiennie.

Włoski usuwane są za pomocą wosku i pęsety, po czym zostają przycięte z długości. W przypadku, kiedy mamy do czynienia z bardzo jasną oprawą oczu i brwi są mało widoczne, można lekko naturalnie je podbarwić specjalna farbką. Efekt głębi koloru w zależności od rodzaju skóry i włosa utrzymuje się około 2 tygodni. W tym czasie naturalnie blaknie i wymywa się. Stawiamy na estetykę i naturalność. Skóra po zabiegu regulacji może być lekko zaczerwieniona i wrażliwa ale efekt dyskomfortu ustępuje już najczęściej po kilkunastu minutach. Zatem niech Męskie brwi będą dobrze zrobione!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here